اسلاید دو

طرز تهیه چیز کیک کدو حلوایی

طرز تهیه چیز کیک کدو حلوایی به آسانی آب خوردن است با این حال طعمی که دارد شما را شگفت زده خواهد کرد!

به گفته مردم شناسان که قالب‌های پنیر سازی را به قدمت ۲۰۰۰ سال پیش از میلاد مسیح پیدا کرده‌اند، ساخت پنیر را می‌توان تا آن محدوده از تاریخ ردیابی کرد. اعتقاد بر این است که چیز کیک در یونان باستان متولد شده‌است. در حقیقت، ممکن است در اولین بازی‌های المپیک که در سال ۷۷۶ قبل از میلاد مسیح برگزار شد، نوعی چیز کیک به ورزشکاران داده شده تا به آنها انرژی بدهد. عروس‌های یونانی هم نوعی از چیز کیک را آماده می‌کردند و برای مهمانان خود سرو می‌کردند.

زمانی که اسم چیز کیک به گوش‌مان می‌خورد فکر می‌کنیم همیشه این نوع کیک را با پنیر خامه‌ای درست می‌کرده‌اند. در صورتی که پنیر خامه‌ای به صورت اتفاقی توسط یک آمریکایی در سال ۱۸۷۲ ابداع شد. چیز کیک سنتی یونانی با استفاده از پنیر ریکوتا آماده می‌شود. برای بهترین و اصیل‌ترین چیز کیک پنیر بز یا گوسفند بدون نمک پیدا کنید. البته نه برای این دستور پخت! طرز تهیه چیز کیک کدو حلوایی که امروز به شما آموزش می‌دهیم با همان پنیر خامه‌ای معمولی خودمان است!

چیز کیک یکی از شیرینی‌های محبوب در سراسر دنیا است که در سال‌های اخیر هم طرفداران زیادی در کشور ما پیدا کرده است. پاییز است و وقت کدو حلوایی! پس چه چیزی بهتر از یک چیز کیک کدو حلوایی خوشمزه؟ این طرز تهیه چیز کیک کدو حلوایی سه لایه سبک و هوا بوده و متراکم و سنگین نیستند. بعد از یک وعده غذایی بزرگ، آنها بهترین شیرینی هستند که می‌توانید میل کنید! پس با طرز تهیه چیز کیک کدو حلوایی با فیدیلیو همراه باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *